Користь пива - Блог пивоварня - HutsulBrew

Перейти до контакту

Головне меню:

Користь пива

HutsulBrew
Опубліковано вхід brewery ·
Пиво містить багато вітамінів групи В,а саме- В1, В2, B6; Біотин-Н,та нікотинову кислоту-PP,які позитивно впливають на організм підвищуючи загальний тонус організму,та сприяючи правильному обміну речовин.
Також в пиві є більше тридцяти видів мікроелементів і мінералів, більшість яких спочатку міститься в солоді. Наприклад, в пиві досить багато кремнію, який дуже важливий для здоров`я людського організму. Від кремнію залежить стан кісткової системи, він володіє протівоартрітним і противосклеротическим дією. У пиві кремній присутній в якості кремнієвої кислоти, причому його концентрація в цьому напої в п`ять разів вище, ніж в питній воді. Вважається, що кремній витісняє з організму алюміній, знижуючи таким чином шкідливий вплив цього металу на стан здоров`я людини.
Нефільтроване пиво сприяє омолодженню шкіри обличчя і волосся. Пивні маски, ополіскування і, навіть, пивний пар, допомагають стати вашій шкірі здорової, а волоссю надають шовковий блиск. До того ж, пиво - єдиний алкогольний напій, що містить хмільну гіркоту, вона активізує виділення шлункового соку, пригнічуючи таким чином небажану дію алкоголю на організм. Антиоксиданти, що містяться в пиві допомагають виключити можливість захворювання на туберкульоз, рак, атеросклероз. Мазі, розроблені на основі пивних компонентів, використовують при шкірних захворюваннях, ревматизмі.
Як висновок можна сказати що пиво це чудовий напій який приносить багато користі та містить багато вітамінів які позитивно впливають на наш організм.
Коментарів нема

Назад до змісту | Назад до головного меню