Косметика MANUFAKTURA колекція « PURE CZECH Original Beer & Hops Cosmetics» - HutsulBrew

Перейти к контенту

Главное меню:

Косметика MANUFAKTURA колекція « PURE CZECH Original Beer & Hops Cosmetics»

Каталог > Косметика > PURE CZECH Original Beer & Hops Cosmetics
  PURE CZECH  
Чеська колекція  Original Beer & Hops Cosmetscs косметики натхненна природою, історією та красою Чехії, створена з любов'ю і турботою в серці чарівної Праги. Колекція унікально об'єднує оригінальні якісні рецепти, створені на основі чеського пива, екстракту хмелю та інших традиційних натуральних інгредієнтів. Косметика на рослинній основі в поєднанні з привабливими ароматами допоможе вам у щоденному догляді за шкірою. Стильний дизайн натхненний чеськими творіннями в стилі модерн. Вироби цієї колекції стануть чудовою прикрасою вашої ванної кімнати...
 Колекція LIGHT містить в своєму складі натуральне пиво, екстракт хмелю, а також збагачена термальною сіллю з гарячих джерел Карлових Вар, колекція володіє легким ароматом чистої води. У термальних солях, отриманих з Карлових мінеральних джерел, зосередилися всі секрети їхнього лікувального впливу, завдяки яким вони залишаються популярними протягом багатьох століть. Термальні води Карлових Вар відносяться до одних з найбільш ефективних мінеральних вод у світі, а в глобальному масштабі можна прямо говорити про незвичайний природний феномен. Багаторічні бальнеологічні дослідження доводять винятково цілющий вплив мінеральної води на організм людини.  Незважаючи на те,  що головним застосуванням термальних вод є питне лікування і цілющі ванни, все більше місце займають вони у виробництві косметичних продуктів, які пом'якшують, зволожують, очищають, підсилюють кровообіг і освіжають шкіру.
 Колекція DARK, містить компоненти натурального пива, екстракти хмелю, збагачена натуральним торфом і володіє фантастичним свіжим унісекс ароматом з пряними нотами. Екстракт торфу, отриманий з чеських природних джерел, заспокоює шкіру, сприяє її регенерації і оновленню природних захисних функцій. Позитивний вплив торфу характеризується вмістом цінних біологічно-активних гумінових речовин, про сприятливий вплив яких було відомо ще в давнину.
 Лімітована колекція Apple містить натуральне пиво, екстракт хмелю, збагачена екстрактами з яблук, має ніжний вишуканий аромат з легкими яблучними нотами. З часів Середньовіччя традиційний чеський фрукт -яблуко- є символом любові і краси і невід'ємною частиною чеської культури, зразком для народних орнаментів, ідеєю для пісень... Прекрасні квітучі біло-рожеві яблуні прикрашають чеські краї кожну весну. Екстракт з яблучної м'якоті, багатий антиоксидантами, мінералами і вітамінами, забезпечує зволоження, пом'якшення і захист шкіри. Цінне масло, отримане з насіння яблука, сприяє регенерації і насиченню шкіри.

Назад к содержимому | Назад к главному меню